5 pomysłów na świąteczne prezenty

5 pomysłów na świąteczne prezenty

Grudzień to taki gorący, choć zimowy czas, kiedy prawie każdy z nas szuka prezentów. Dlatego podsyłamy Wam kilka naszych propozycji.

obraz do salonu

Zobacz produkt

Znając choć trochę gusta i kolorystykę pokoju możemy śmiało pokusić się o prezent tego rodzaju. Będzie idealnym podarunkiem dla babci, przyjaciółki, ojca, praktycznie dla każdego. Możemy wybierać z kolekcji obrazów do salonu, ale też z hitów sezonu, czy z krajobrazów. Wszystko zależy od tego co lubi i czym się interesuje obdarowywany.

fototapeta samoprzylepna do pokoju młodzieżowego

Zobacz produkt

Dla nastolatka proponujemy fototapetę z kolekcji specjalnie wyselekcjonowanych grafik, przygotowanych przez projektantów pod kątem gustów młodych ludzi. Tutaj bardzo dobrym pomysłem będzie fototapeta z graffiti lub z motywem komiksowym. Dużą popularnością cieszą się też fototapety z motywami muzycznymi i czarno-białe grafiki. Inspiracją jest moda, ciekawe tekstury czy rysunki pojawiające się na ścianach oraz murach. Ponieważ fototapety samoprzylepne są bardzo wygodne w montażu warto zachęcić młodego człowieka do samodzielnego wyklejenia. A taka dekoracja będzie dla niego na pewno przedmiotem dumy.

Fototapeta 3d

ZOBACZ PRODUKT - Fototapeta niebieskoszary tunel z technologicznie wytłaczanymi segmentami 3d

Będzie doskonałym prezentem do nowoczesnego, modnego mieszkania. Może warto w tym roku pomyśleć o wspólnym prezencie dla siebie i swoich najbliższych i np. udekorować ściany, na które codziennie patrzymy?

fototapeta do pokoju dziecka

Zobacz produkt - Fototapeta miasto dzieci na fantastycznych chmurach

To nasza propozycja dla świeżo upieczonych rodziców. Piękne kolorowe, pastelowe wzory stworzą idealny klimat dla rozwoju dziecka. Tym bardziej, że wszystkie tapety i fototapety w sklepie picturewall.pl są drukowane na bardzo dobrych gatunkowo materiałach, ekologicznymi i bezpiecznymi tuszami. Pomóżmy rodzicom i stwórzmy razem przytulną i bezpieczną przystań dla maluszka.

obraz ze zdjęcia

Wspomnienie cudownych wakacji, portret dziecka, fotografia rodzinna, a może kolaż z kilku zdjęć, są chwile w naszym życiu, które chcemy zapamiętać. Pokuśmy się o stworzenie z nich dekoracji naszych ścian. Taki prezent możemy też zrobić osobie, która jak to się mówi: „wszystko ma”. Bo gdy zawiśnie na ścianie będzie mu/jej przypominał co w życiu ważne i cenne.