TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar


Kolor

Naklejki: Dla Biznesu

Naklejki są genialnym sposobem na metamorfozę wnętrza. Możesz je wykorzystać nie tylko w mieszkaniu, ale także w firmie. Wystarczy, że ozdobisz nimi meble lub ściany, aby zyskały nowego charakteru. Pamiętaj, że w pracy spędzamy sporą część swojego życia i to, czy czujemy się w niej dobrze ma na nas ogromny wpływ.
Wróć do: Naklejki
Poza tym, odpowiednie wnętrze podkreślające profesjonalizm i wartości firmy może zachęcić klientów do niej. Zadbaj więc, aby przestrzeń biznesowa była równie dopracowana, co prywatne wnętrza.

NAKLEJKI DLA BIZNESU

Naklejki nadają się praktycznie do każdego wnętrza. Niezależnie od tego, czy prowadzisz bistro, sklep czy klub fitness, wśród zaproponowanych przez nas wzorów na pewno znajdziesz to, czego potrzebuje Twoja firma. Aby ułatwić Ci zadanie, pogrupowaliśmy dostępne wzory w kategorie z inspiracjami dla różnych form biznesu.

NAKLEJKI DO TWOJEJ FIRMY

Wśród naklejek do biura znajdziesz grafiki motywacyjne i inspirujące do pracy, a także wzory wspierające kreatywność. Możesz także pokusić się o naklejki dedykowane konkretnej formie biznesu, na przykład e-biznes, sprzedaż lub marketing. Sprawdzą się dosłownie w każdym pomieszczeniu w firmie – w recepcji, korytarzach, biurach oraz chillout roomach.

Wzorów do restauracji, stołówek, jadłodajni czy firmowych kuchni szukaj w zakładce naklejki do restauracji. Znajdziesz tam głównie motywy nawiązujące do jedzenia, warzyw, owoców czy ziół. Natomiast naklejki do kawiarni polecamy pobudzające zmysły zdjęcia kawy, croissantów oraz ludzi.

Wśród naklejek do gabinetów lekarskich znajdziesz między innymi grafiki do dentysty, okulisty, stomatologa, laboratorium oraz weterynarza. Przedstawiają głównie lekarzy, pacjentów, sprzęt medyczny, leki oraz wizualizacje związane z szeroko pojętym tematem zdrowia. Znajdują się tu także urocze misie dla dzieci oraz zwierzaki. Dzięki temu podkreślisz profesjonalizm swojej placówki, ale także ocieplisz jej wizerunek wśród pacjentów.

Naklejki do przedszkola oraz do szkoły to barwne, wesołe obrazki, wśród których Twoi najmłodsi podopieczni będą czuć się bezpiecznie i przytulnie, a jednocześnie będą wspierać ich rozwój i naukę. Zdjęcia roześmianych dzieci, kolorowe mapy, literki i cyferki oraz postacie z bajek sprawdzą się doskonale również w świetlicach, salach zabaw czy pokojach matki z dzieckiem. Inspiracją dla naklejek do spa, do salonu kosmetycznego oraz salonu fryzjerskiego było dla nas piękno i relaks. Dzięki nim wszelkie zabiegi kosmetyczne, masaże czy kąpiele lecznicze staną się czystą przyjemnością kojącą zmysły.

Naklejki Przeznaczenie

Naklejki Kolekcje

Naklejki Dla Biznesu