PICTUREWALL.PL: FOTOTAPETY, OBRAZY, NAKLEJKI | ADRES: Krakowska 98, 50-427 Wrocław 71 792 77 47 / 511 448 804 / 799 082 125 / kontakt@picturewall.pl
TypOpcjeOrientacja
OsobyRozmiar

Kolor

Naklejki: 3D

W czym tkwi sekret naklejek 3D? W tym, iż są to grafiki niezwykle realne, pełne podmuchu świeżości oraz nowoczesności. Patrząc na nie, niejednokrotnie ma się wrażenie, iż za chwilę zaczną się ruszać i ożyją, spływając ze ścian. Precyzja wykonania oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że naklejki odznaczają się wysoką jakością oraz żywymi, realnymi barwami.
Wróć do: Naklejki
Brak wyników
3D wprowadza do realnego świata magii, gry kolorów i barw, bajkowego świata pełnego nieziemskości. Naklejki 3D są chętnie wybierane jako element dekoracyjny wystroju nowoczesnych wnętrz oraz pokoi dziecięcych.

Naklejki 3D - wyjątkowa rzeczywistość na Twoich ścianach

Wśród nich dostępne są zdjęcia, które zostały poddane odpowiedniej obróbce graficznej (m.in. wyostrzeniu krawędzi, wydobyciu gry kontrastów i światło-cienia). Znalazły się tutaj również typowo graficzne koncepcje, przedstawiające różnorodne - mniej i bardziej - realne kompozycje z figur geometrycznych, kropek lub układów wzorów.

Naklejki 3D to naklejki jedyne w swoim rodzaju. Wyróżnia je przestrzenność oraz poczucie realności. Niektóre z nich przypominają złudzenia optyczne. Patrząc na nie, mamy wrażenie, że delikatnie poruszają się, falując na ścianie.

Naklejki 3D - atrakcyjny element wystroju większości wnętrz

Naklejki 3D podzielone są na pięć głównych kategorii: dla dzieci, do kuchni, do salonu, do sypialni oraz ogólnie na ścianę. W każdej z tych grup dostępne są niebanalne grafiki, które będą idealnym sposobem na ożywienie ścian Twojego mieszkania.

Diabeł tkwi w szczegółach, a raczej szczegóły tkwią... w naklejkach z motywem 3D. Doskonałym przykładem z pozoru prostej grafiki są te obrazujące kompozycje z kwiatów. Zastosowanie cieni oraz odpowiedniej formy sprawiło, że wydobyta została realność przedstawianej sceny.

Jak można zauważyć, większość naklejek 3D wykorzystuje motywy, które wydają się nierealne i nierzeczywiste, a umieszczone na ścianach prezentują się co najmniej stylowo. Motyw 3D nadaje wnętrzu nietypowego charakteru, wprowadzając do niego nutę nowoczesności.

Naklejki Przeznaczenie

Naklejki Kolekcje

Naklejki Dla Biznesu