Konsultacja z architektem jest stworzona dla osób, które potrzebują:


- kompleksowego projektu wnętrza mieszkania, domu, biura czy obiektu użyteczności publicznej
- porady w zakresie aranżacji wnętrza
- rozwiązań projektowych lub wyboru materiałów i kolorystyki


Zapraszamy do kontaktu z polecanymi przez nas biurami architektonicznymi. 


WROCŁAW :

Projekty domów

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG jest jedną z największych polskich firm architektonicznych, świadczących kompleksowe usługi projektowe. W bogatej ofercie ponad 1500 gotowych projektów domów znajdują się propozycje w stylu tradycyjnym i nowoczesnym – od domów małych i tanich w budowie, po reprezentacyjne wille i rezydencje. Do wyboru: domy parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym i poddaszem do późniejszej adaptacji, a także domy dwulokalowe oraz w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, w tym opcje bez garażu, z garażem lub z ekonomiczną wiatą. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja projektów ENERGO PLUS, które nie tylko oszczędzają energię, ale również aktywnie ją pozyskują ze źródeł naturalnych. Wszystkie projekty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG wyróżnia atrakcyjny design, energooszczędny charakter, doskonała funkcjonalność oraz najwyższy komfort użytkowy. Do dyspozycji klientów jest architekt dyżurny, z którym można skonsultować takie kwestie jak: dobór projektu do działki i lokalnych warunków zabudowy, specyfikację materiałów budowlanych lub zmiany i dodatki w projekcie. Architekci ARCHIPELAGU od ponad 20 lat wspierają inwestorów w realizacji planów i marzeń, oferując profesjonalne wsparcie, a od teraz także darmową aplikację mobiDOM, która pomaga na każdym etapie budowy.

tel.: 71 798 38 00, e-mail: biuro@archipelag.pl

Pracownia projektowa Free Dom design

- projektowanie wnętrz mieszkalnych
- projektowanie wnętrz komercyjnych
- zakup nieruchomości z projektantem

Pracownia projektowa Free Dom design zrealizowała wiele wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Tych pierwszych naturalnie jest znacznie więcej. Były to zarówno całe obiekty tj mieszkania i domy, jak i pojedyncze pomieszczenia. Projektowane były również kancelarie prawne, apartamenty w hotelach jak i Salony Spa w skład których wchodziły: salony masażu, kosmetyczne, manicure, pedicure. Najważniejszym założeniem firmy jest by wnętrza były dopasowane do oczekiwań klientów, skrojone dla ich potrzeb i na ich kieszeń.

tel.: 503 119 080, e-mail: poczta@freedom.info.pl

SPACE MANUFACTURE

SPACE MANUFACTURE jest artystyczną i projektową pracownią we Wrocławiu. Zajmujemy się projektowaniem i dekoracją wnętrz mieszkalnych i publicznych. Projekty są dedykowane, tworzone pod klucz zgodnie z upodobaniami klienta i dopasowane do jego potrzeb. Stawiając na personalizowanie wnętrz, na życzenie malowane są do nich obrazy, tworzona ceramika i rzeźba.

tel: + 48 694 990 048, e-mail: design@spacemanufacture.pl

Pracownia projektowa "Interior-Art"

Swoją niesamowitą trwającą po dziś dzień przygodę z projektowaniem wnętrz rozpoczęłam w 2002 roku od nietypowej szkoły jaką była Akademia Feng Shui we Wrocławiu. Po uzyskaniu tytułu eksperta feng shui i dogłębnym poznaniu psychologii wnętrz – czym według mnie jest właśnie feng shui – mój artystyczny apetyt zaostrzył się jedynie. Tak więc moim oczywistym wyborem stała się : Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu. To ona rozwinęła we mnie niebywałą pasję do projektowania wnętrz, łączenia faktur, kolorów, światła, stylów… Wszystko to pomimo upływu lat – mam nadzieję – zachowałam i próbuję przekazać projektując dla Państwa wnętrza …idealne – z duszą. Gdyż to nie sztuka wybudować dom, sztuką jest sprawić by miał w sobie duszę.

tel. 509 581 202 e-mail : biuro@interior-art.com.plWARSZAWA : 

DOMAGAŁA DESIGN 

DOMAGAŁA DESIGN TO AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA specjalizująca się w architekturze wnętrz i krajobrazu. Obszar naszych działań to również wzornictwo przemysłowe. Nasza pasja do rzeczy dobrze zaprojektowanych przerodziła się świetnie działającą markę, dzięki której mamy przyjemność pracować dla ludzi z całej Polski jak i zagranicy. Cenimy proste formy, funkcjonalność, dobry design i precyzję wykonania.

tel. +48 508 146 414, e-mail: biuro@domagaladesign.comKRAKÓW :

Marengo architektura wnętrz

Pracowania projektowa Marengo architektura wnętrz i jej wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz, doskonała znajomość rozwiązań architektonicznych i zespół wykwalifikowanych architektów oraz projektantów stanowią gwarancję usług świadczonych na najwyższym poziomie. W naszej pracy wykorzystujemy kompetencje i wiedzę udokumentowane dyplomami Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz bogate doświadczenia zdobyte w biurach projektowych Krakowa. Swoje doświadczenie zdobyliśmy realizując wiele wybitnych projektów na terenie całej Małopolski i okolic. 

tel.:  696 011 302, e-mail: biuro@marengo-architektura.plOPOLE :

mg-design-poziome.png

MG design Małgorzata Gajewska

MG design Małgorzata Gajewska to pracownia projektowania wnętrz. Jestem pomysłodawcą i głównym realizatorem aranżacji, moim zdaniem projektowanie wnętrza nie powinno ograniczać się tylko do jego wyglądu ale i do funkcjonalności.
"Twój dom, Twoje mieszkanie musi Tobie służyć i być dostosowane do Twojego stylu życia".

tel.: 794507671, e-mail: biuro@mg-design.plmalgosiagajewska@mg-design.plGDAŃSK, GDYNIA, SOPOT / POLSKA/ ŚWIAT :

e-wnetrza.pl architekci wnętrz online

Grupa projektowa e-wnetrza.pl to profesjonalni architekci. Naszym celem jest tworzenie funkcjonalnych, estetycznych projektów wnętrz dopasowanych do indywidualnych potrzeb, charakteru i pasji zamawiającego.

Projekt realizowany jest całkowicie zdalnie, co pozwala nam pracować nad projektami wnętrz niezależnie od lokalizacji. Mamy za sobą projekty w Skandynawii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, czy Hiszpanii. Klientów z Trójmiasta zapraszamy również do naszego biura na spotkanie i dobrą kawę.


Projektujemy pojedyncze pomieszczenia, ale również całe mieszkania, domy, biura, czy przestrzenie użyteczności publicznej.

Każdy projekt tworzymy od podstaw, specjalnie dla Ciebie. Nasi architekci na bieżąco konsultują z Tobą szczegóły projektu. Ostatecznie chcemy być tak samo zadowoleni z projektu jak Ty.

tel. 798 530 344, e-mail: biuro@e-wnetrza.plPOZNAŃ : 

logo-jcqeifo5.png

3D Wizualizacje i Projektowanie

Oferujemy nowoczesne i przemyślane projektowanie przestrzeni mieszkalnych z dbałością nie tylko o dobry wygląd, ale także ergonomie, użytkowość oraz technologię.

Wybranie współpracy z nami to mądre podejście do wykończenia, ponieważ jeszcze przed rozpoczęciem

remontu możemy wykonać model i wizualizację. Możemy też dobrać kolor, meble, układ i oświetlenie i zobaczyć na ekranie komputera planowany efekt.

W każdym momencie w programie możemy zaproponować inny wariant wykończenia. Dodatkowo możliwe jest aby nasz
projektant czuwał od początku do końca nad projektem w formie nadzoru autorskiego.

Dzięki kontaktom w branży jesteśmy w stanie zaproponować wykonawców i dostawców materiału. Wciąż interesujemy się nowymi rozwiązaniami i możemy przybliżyć ich możliwości.

Potrafimy dostosować wykończenia do gustów klientów i wpisać się w każdy styl architektoniczny.
 

tel. 783 079 481, e-mail: adam@3dwip.plKATOWICE : 

Architektura i Wnętrza Profilart - Metamorfozy Wnętrz

Pracownię prowadzi architekt Małgorzata Mataniak-Pakuła, która osobiscie nadzoruje i odpowiada za wszystkie projekty. Współpracujący projektanci to dyplomowani i doświadczeni architekci, znający najnowsze trendy wnętrzarskie i dizajnerskie, ale umiejący dostosować styl wnętrza do potrzeb i wymagań klienta. Ważnym elementem w pracy z moimi klientami jest psychologia wnętrza i dostosowanie jego klimatu do osobistych preferencji klienta. Pracownia współpracuje z przedstawicielami producentów mebli, armatury łazienkowej i kuchennej, wyposażenia AGD, płytek ceramicznych i gresów, podłóg drewnianych oraz paneli, materiałów budowlanych, oświetlenia, artykułów dekoracyjnych, tkanin i dywanów, farb, tapet, okładzin, itd. Współpracujemy ze studiami 
kuchennymi I stolarzami wykonujacymi meble i zabudowy wg. naszych indywidualnych projektów. Dobierzemy do Państwa wnętrz obrazy, grafiki, elementy sztuki użytkowej. Współpracujemy z wykonawcami różnych branż i możemy nadzorować ich prace. To od Państwa zależy jaki zakres współpracy ustalim

tel. 607 16 20 16, e-mail: architekt@metamorfozy-wnetrz.com.plZIELONA GÓRA: 

Mikmak architekci

Mikmak architekci to firma rodzinna, w której rzemiosło architekta przechodzi z pokolenia na pokolenie. Wykorzystując bogate doświadczenie oraz najnowszą technologię projektujemy budynki mieszkalne, komercyjne, przemysłowe oraz wnętrza. Ponadto zajmujemy się modernizacją i przebudową budynków istniejących oraz aranżacją wnętrz .

Jesteśmy małą firmą i w przeciwieństwie do dużych biur projektowych angażujemy się całym sercem nawet w najmniejszy projekt.

Wieloletnie doświadczenie w Polsce i za granicą pozwala nam szybko i kompleksowo realizować każdą inwestycję. Oferujemy pełne wsparcie podczas procesu projektowego., zaczynając od koncepcji, przez projekt techniczy, na nadzorze budowlanym kończąc. Współpracujemy z inżynierami wszystkich branż projektowych, co pozwala nam sprawnie i szybko uzyskać pozwolenie na budowę.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą projektów.

tel. 68 3268521 tel. kom. 531 420 555 e-mail: biuro@mikmak.com.plBIAŁYSTOK:

logos małe.jpg

PTW Studio

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz, mebli oraz przedmiotów użytkowych. 

Projektując wnętrza dążymy do spełnienia oczekiwań i wyobrażeń klienta, ale nigdy nie robimy nic na „odczepnego”. Zawsze staramy się wyczerpać temat, jeśli uważamy, że coś można zrobić inaczej, bądź lepiej by kreowana przez nas wspólnie przestrzeń była jak najbardziej komfortowa i ergonomiczna. Często pogłębiamy swoją wiedzę w innych lub pokrewnych dziedzinach, cały czas się rozwijamy. Pomaga to w osiągnięciu satysfakcji ze swojej pracy jak i współpracy z Inwestorem. 

Wykonujemy projekty: 

- wnętrz prywatnych (mieszkania, domy oraz pojedyncze pomieszczenia)

- wnętrz publicznych (sale konferencyjne, biura, sklepy - także witryny, kawiarnie, itp.)

- stoisk wystawowych (wraz z możliwością kompleksowego wykonania oraz dostarczenia na miejsce)

- przedmiotów użytkowych

- mebli

tel. 668 027 928  e-mail: biuro@ptwstudio.plLUBLIN:

entiHome projektowanie wnętrz i ogrodów

Biuro projektowe entiHome specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej jakości indywidualnych projektów aranżacji wnętrz i ogrodów. Nasze projekty tworzone są z wielką dbałością o szczegół  i w jak najwyższym stopniu dostosowane do potrzeb i wymagań klienta. Dzięki własnemu zapleczu technicznemu oraz doświadczeniu jesteśmy  w stanie wykonać każdy nawet najbardziej wymagający projekt. Naszym atutem jest kompleksowość działań. Poza projektantem wnętrz jesteśmy w ciągłej współpracy z wykwalifikowani fachowcami z branży remontowo-budowlanej m.in.: glazurnicy, malarze i stolarze. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową usługę zaczynając od projektu po jego realizację.
Bo liczy się wnętrze !

tel: 694 418 759  e-mail: entihome@entigroup.pl


Fototapety Premium

Fototapety Przeznaczenie

Fototapety Kolekcje

Fototapety Dla Biznesu