5 pomysłów na szybkie i łatwe udekorowanie wnętrza fototapetą

5 pomysłów na szybkie i łatwe udekorowanie wnętrza fototapetą

Zobacz produkt

Współczesne fototapety nie mają już nic wspólnego z tapetami sprzed wielu lat, które miały tendencję do odklejania się i błyskawicznego brudzenia. Dzisiaj fototapetę w łatwy sposób możesz mieć w każdym pomieszczeniu. Poniżej znajdziesz 5 pomysłów, jak wykorzystać fototapetę we wnętrzach.
Fototapeta w pokoju dziecięcym
W pokoju dziecięcym bardzo dobrze sprawdzą się różnego rodzaju wzory. Mogą to być na przykład motywy kosmiczne, wyjątkowo lubiane przez chłopców. Do pokoju dziecka dobrym wyborem będzie na przykład nasza fototapeta kosmiczne dłonie. Dominuje w niej granat, ale gwiazdy oraz planety są w niestandardowym kolorze różu.

Zobacz produkt

Zobacz produkt


Fototapeta jak malarski obraz
Dobrym pomysłem będzie również umieszczenie fototapety w salonie. Modne są fototapety, które mają abstrakcyjne wzory i do złudzenia przypominają dzieła znanych artystów. W naszej kolekcji mamy fototapety, które przedstawiają na przykład deszcz kaktusów albo nawiązujące do meksykańskiego święta śmierci Dia de Los Muertos.

Zobacz produkt

Zobacz produkt


Stonowane fototapety do sypialni
Jeżeli najbardziej lubisz fototapety w spokojnych, romantycznych kolorach, to mamy dla Ciebie kilka naprawdę interesujących propozycji. Do sypialni będą idealnie pasowały na przykład fototapety z flamingami albo z baletnicami. Takie fototapety najczęściej są w kolorach różu, szarości, beżu albo złota. Są eleganckie, ale nie wybijają się na pierwszy plan.  

Zobacz produkt

Zobacz produkt


Fototapety w geometryczne wzory
Geometryczne wzory mają to do siebie, że potrafią świetnie się prezentować w bardzo różnych wnętrzach. Są do tyle uniwersalne, że polubią się zarówno ze stylem nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Jeżeli jesteś zainteresowany fototapetami w geometryczne wzory, to polecamy Ci na przykład fototapety, które łączą w sobie nie tylko kilka motywów, ale też kilka struktur. Taka fototapeta wygląda tak, jakby była zrobiona z kilku fototapet. Takie połączenie jest niezwykle intrygujące.

Zobacz produkt

Zobacz produkt


Fototapety z egzotycznymi liśćmi
Jeżeli marzysz o tym, żeby mieć na przykład w biurze albo w salonie, trochę dżungli, a nie możesz sobie pozwolić na posiadanie prawdziwych roślin, to duża fototapeta z motywem egzotycznych liści, będzie strzałem w dziesiątkę.

Zobacz produkt

Zobacz produkt